Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Boys w Łomży

„Jesteś szalona” czy „Niech żyje wolność i swoboda” to przeboje disco-polo, które chyba każdy słyszał i śpiewał... choćby na weselu. Zespół Boys, którego liderem jest Marcin Miller, wystąpi podczas pikniku rodzinnego w rytmie disco, organizowanego 17. czerwca w ramach obchodów jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Za występ Boys-ów władze miasta zgodziły się zapłacić 32 tysiące złotych. Umowa została podpisana w ubiegłym tygodniu.

Zespół Boys został założony 1991 roku w Prostkach koło Ełku. Od początku liderem,  kompozytorem utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Zespół szybko wybił się zdobywając sławę i uznanie. Już w 1995 w Opolu odebrał nagrodę jako jedyna grupa disco polo od TVP. W 1996 odebrał 3 statuetki Victoria '96 w kategoriach: zespół roku, wokalista roku i płyta roku. W 1997, 2001, 2005, 2009, 2014 oraz w 2017, gdzy świętował jubileusz 25-lecia, na festiwalu disco polo w Ostródzie otrzymał Grand Prix.
Tam zaśpiewała m.in. „Jesteś szalona”.

Zespół Boys jest pierwszym z umową na występ podczas Dni Łomży 2018. Podpisana w ubiegłym tygodniu umowa opiewa na 31 tys. 980 zł. - Finalizowana jest również umowa z wywodzącą się z naszego miasta grupą Piękni i Młodzi – mówi Łukasz Czech dodając, że rozmowy prowadzone są jeszcze z dwoma innymi zespołami, które miałyby wystąpić podczas koncertu 17 czerwca. Dzień wcześniej planowane są występy muzyków związanych z naszym miastem, zaś gwiazdą wieczoru będzie zespół Perfect.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę