Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nowogrodzka zablokowana, Wypadek.

Autobus MPK zderzył się czołowo z samochodem osobowym na wysokości pętli autobusowej niedaleko stacji paliw Lotos. W chwili obecnej droga jest zablokowana. Należy objechać przez Kupiski od drogi krajowej 61.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed godziną 18.00. Ze wstępnych ustaleń wynynika, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale ruch w tym miejscu jest zablokowany. Na miejscu tworzą sie korki. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę