Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złodzieje na ulicy...

Trzech nastolatków wyrwało torebkę 70-letniej kobiecie. Do zdarzenia doszło w piątek po południu przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Łomży. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży policjanci zatrzymali już dwóch sprawców, a zatrzymanie trzeciego jest tylko kwestią czasu. Okazało się, że prawdopodobnie jeden z nich w ten sam sposób skradł torebkę innej kobiecie tydzień wcześniej.

Do kradzieży torebki 70-letniej kobiecie na ulicy Konstytucji 3 Maja w Łomży doszło w piątek ok. godziny 15.30. Z relacji wynika, że młodzi ludzie mieli niespodziewanie podejść z tyłu do kobiety  i wyrwać jej z ręki torebkę po czym uciekli. Szybko zaalarmowani policjanci wskutek podjętych działań zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież. To 17 i 19 –latkowie, mieszkańcy powiatu zambrowskiego. Trzeci ze sprawców jest poszukiwany, ale według policji jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. 
Jak przekazuje Ewelina Szlesińska w trakcie prowadzonych przez policje czynności okazało się, że zatrzymany 19-latek może być odpowiedzialny jeszcze za jedną tego typu kradzież. Do zdarzenia doszło tydzień wcześniej – w czwartek 18 stycznia. Wówczas inna poszkodowana kobieta utraciła w ten sam sposób niesioną torebkę. Straty wówczas wyceniono na 700 zł, a podczas piątkowej kradzieży na 580 zł. Tę torebkę z zawartościom policjanci odnaleźli i oddali prawowitej właścicielce.
Mężczyźni w sobotę usłyszeli zarzuty i będą odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę