Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Wyjątkowo ciepły dzień zimy

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży do końca tygodnia. (źródło: Pogodynka.pl IMGW)

Choć mamy zimę pogoda w regionie wcale nie jest zimowa. Wczoraj temperatura powietrza w Łomży przekroczyła +5°C, a dziś ma wzrosnąć nawet do +8°C. Możliwe też są okresami opady deszczu i porywy wiatru o 65 km/h. Jak wynika z prognoz synoptyczny zima ma wrócić za tydzień.

Dziś ma być wyjątkowo ciepły dzień, a jutro temperatura maksymalna do 3°C. Jutro też  zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, oraz możliwe przelotne opady deszczu ze
śniegiem i śniegu. Będzie towarzyszył im wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.
Z prognoz synoptycznych wynika, że do końca tygodnia w ciągu dnia dnia temperatury będą dodatnie, pod koniec tygodnia nocami pojawią się przymrozki. Większe ochłodzenie ma przyjść na przyszły tydzień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę