Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

OKE w Łomży przypomina o opłatach za poprawianie egzaminów maturalnych

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie, do 7 lutego, można wnosić opłatę za tegoroczną maturę. - Muszą ją uiścić absolwenci, którzy po raz kolejny próbują poprawić swoje wyniki z egzaminu dojrzałości - mówi dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży Jolanta Gołaszewska.

 

Każdy egzamin w takim przypadku kosztuje 50 zł. - Pieniądze przeznaczone są przede wszystkim na druk i dystrybucję arkuszy egzaminacyjnych, więc nie ma szans na jej zwrot - mówi dyrektor OKE.
Ci, którzy zdecydują się na taki "płatny egzamin", powinni też razem z przelewem wysłać do OKE dokładne informacje o tym, za jaki przedmiot dokonali opłaty.
Tegoroczne matury rozpoczną się 4 maja i trwać będą do 23.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę