Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowi zawodnicy w ŁKS Łomża

O co najmniej trzech zawodników wzmocni ekipę ŁKS Łomża trener Jerzy Engel. Przed jesiennymi rozgrywkami III ligi piłki nożnej do łomżyńskiego zespołu dołączą Marcin Truszkowski z Narwi Ostrołęka, oraz Paweł Strózik z Warmii Grajewo oraz Łukasz Szary z SMS-u Łódź.

Marcin Truszkowski to najlepszy strzelec WAR-POL-u Narew Ostrołęka. W ciągu całego minionego sezonu zdobył 21 bramek. Pozostałe dwa nabytki to młodzieżowcy bo z nimi – a właściwie ich brakiem klub z Łomży ma największe problemy. W nadchodzącym sezonie ten status straci trzech zawodników ŁKS-u: Rafał Boguski, Karol Bortnik i Jakub Maćkowski i konieczne stały się młodzieżowe importy, bo własnych piłkarzy którzy mogli by pełnić w zespole tę role ŁKS nie posiada. Być może kolejnym młodzieżowcem który zagra w barwach Łomży będzie też Dawid Wilczewski z Mlekovity.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę