Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie ślisko. IMGW ostrzega przed marznącymi opadami

W ciągu dnia temperatura powietrza w Łomży powinna przekroczyć barierę zera. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB zapowiadają, na dziś także opady śniegu, od zachodu województwa przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, deszczu lub mżawki, początkowo marznące, powodujące gołoledź.

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk wydał ostrzeżenie przed opadami marznącymi nadając im pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Ostrzeżenie ważne jest od godz. 10:00 do godz. 20:00. W tym czasie synoptyk prognozuje wystąpienie opadów śniegu z deszczem, deszczu lub mżawki, marznących, powodujących gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%

W nocy temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Miejscami opady deszczu lub mżawki, na wschodzie województwa zanikające opady deszczu ze śniegiem. Silne zamglenia, miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m.  

W czwartek w regionie ma być zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, a w północnej połowie województwa podlaskiego, możliwe opady deszczu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę