Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zgniótł go samochód kierowany przez pijanego

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło w poniedziałek wieczorem w okolicach wsi Brulin za Śniadowem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący renaultem uderzył w mężczyznę stojącego przy samochodzie, przygniótł go do tego samochodu, przy czym uderzenie było na tyle silne, że samochód ten przesuną się i uderzył w inne auto. Kierujący renaultem został zatrzymany. Miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku z udziałem trzech samochodów doszło około 17.30. Na razie szczegóły zdarzenia nie są znane, jego dokładny przebieg ustalają policjanci. Wiadomo, że w zdarzeniu uczestniczyły samochody osobowe renault i opel oraz dostawcy iveco. To właśnie jego kierowca jest osoba poszkodowaną.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę