Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zmiana pogody

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na najbliższe dni (źródło: IMGW/pogodynka.pl)

O godzinie 7. rano termometry w Łomży pokazywały -8,5°C. W ciągu dnia temperatura powietrza ma wzrosnąć do -4°C. Synoptycy już jednak widzą nadchodzące ocieplenie. Od środy co najmniej do końca tygodnia w ciągu dnia temperatura ma wzrastać ponad zero. Zacznie też padać najpierw śnieg, a później śnieg z deszczem i marznący deszcz.

Najbliższa noc jeszcze stosunkowo zimna z temperatura minimalna w województwie podlaskim od -9°C do -6°C. Nad ranem w zachodniej połowie województwa miejscami opady śniegu. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, nad ranem okresami porywisty, z kierunków południowych.

W środę zachmurzenie duże. Opady śniegu, od zachodu województwa przechodzące w opady śniegu z deszczem i deszczu. Początkowo możliwe opady marznące, powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C i taka sama ma być kolejnej nocy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę