Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska spółdzielnia ustawiła budki dla bezdomnych kotów

Dwie 3-poziomowe budki dla wolno żyjących kotów ustawiły na swoich osiedlach władze Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży.

 

Dotychczas niektórzy lokatorzy spółdzielni w Łomży wpuszczali zwierzęta do piwnic, gdzie pozostawały po nich nieczystości i przykre zapachy.

O inne załatwienie sprawy bez krzywdzenia kotów, wnioskowali sami mieszkańcy - mówi prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa Leszek Konopka.

Koszt jednego "kociego hotelu" to około 300 zł. Prezes Leszek Konopka obiecuje, że jeśli mieszkańcy innych osiedli zgłoszą taką potrzebę i zadeklarują dokarmianie bezdomnych zwierząt, drewniane domki ustawione zostaną także w sąsiedztwie ich bloków.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę