Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Dziś i jutro zimno

Główne zdjęcie
Muszla łomżyńska

Dziś temperatura powietrza w regionie wzrośnie maksymalnie do -4°C. I choć synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane, to jednak padać nie będzie. Najbliższa noc ma być najzimniejsza z dotychczasowych.

Dzisiejszej nocy temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do -6,3°C. Tyle zanotowała stacja IMGW w Marianowie. Najbliższej nocy ma być znacznie zimniej. Synoptycy zapowiadają, że temperatura minimalna w województwie podlaskim ma wynieść od -13°C na północy do -10°C na południu województwa, przy czym lokalnie możliwe są spadki temperatury do -14°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni będzie sprawiła, że temperatura odczuwalna będzie jeszcze o 4-5°C niższa. 
We wtorek nad regionem więcej słońca niż chmur, temperatura maksymalna od -4°C do -6°C. Kolejna noc już trochę cieplejsza – temperatura minimalna od -8°C do -6°C, a od środowego  popołudnia synoptycy spodziewają się ocieplenia – z temperaturami maksymalnymi w ciągu dnia powyżej zera.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę