Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Oliferuk w GDDKiA

Główne zdjęcie
Mirosław Oliferuk

Przez blisko 20 lat był dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Z funkcji tej został odwołany niespodziewanie niemal rok temu. W piątek Mirosław Oliferuk, został przedstawiony pracownikom Rejonu Łomża GDDKiA jako nowy kierownik. Oliferuk wygrał otwarty konkurs na to stanowisko.

Mirosława Oliferuka pracownikom Rejonu Łomża GDDKiA przedstawiał dyrektor oddziału GDDKIA w Białytmstoku Wojciech Borzuchowski.  Dotychczas na czele rejonem stał Jan Czyżewski, który był pełniący obowiązki kierownika. 
Rejon Łomża odpowiada za utrzymanie 163 km dróg krajowych w okolicach miasta. To przede wszystkim droga krajowa nr 61 od Grajewa przez Szczuczyn, Stawiski, Łomżą i Miastkowo do granic z województwem mazowieckim, droga krajowa nr 63 od Kisilenicy przez Kolno do granicy z województwem warmińsko-mazurskim i droga krajowa nr 64 od Piątnicy do Jeżewa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę