piątek, 13 grudnia 2019 napisz DONOS@

Oliferuk w GDDKiA

Przez blisko 20 lat był dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Z funkcji tej został odwołany niespodziewanie niemal rok temu. W piątek Mirosław Oliferuk, został przedstawiony pracownikom Rejonu Łomża GDDKiA jako nowy kierownik. Oliferuk wygrał otwarty konkurs na to stanowisko.

Mirosław Oliferuk
Mirosław Oliferuk

Mirosława Oliferuka pracownikom Rejonu Łomża GDDKiA przedstawiał dyrektor oddziału GDDKIA w Białytmstoku Wojciech Borzuchowski.  Dotychczas na czele rejonem stał Jan Czyżewski, który był pełniący obowiązki kierownika. 
Rejon Łomża odpowiada za utrzymanie 163 km dróg krajowych w okolicach miasta. To przede wszystkim droga krajowa nr 61 od Grajewa przez Szczuczyn, Stawiski, Łomżą i Miastkowo do granic z województwem mazowieckim, droga krajowa nr 63 od Kisilenicy przez Kolno do granicy z województwem warmińsko-mazurskim i droga krajowa nr 64 od Piątnicy do Jeżewa.

191129105325.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę