Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Kolna

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku w Zalesiu. Ruch na drodze krajowej nr 63 Łomża – Kolno odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło około godziny 9. rano. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renaultem  clio 80-letni mężczyzna jadąc w kierunku Kolna najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem, które wypadło z drogi i wjechało do pobliskiego rowu. Kierowca auta i troje jadących z nim pasażerów zostało zabranych do szpitala. 
Szczegółowy przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku ustalają policjanci. Na miejscu są także strażacy. Ruch odbywa się wahadłowo. 

Warunki jazdy na wielu drogach w regionie nadal bywają trudne. W wielu miejscach na jezdniach są jęzory nawiewanego śniegu i błoto pośniegowe. Synoptycy zapowiadają, że w dzień może padać śniegu, a wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni może powodować zawieje i zamiecie śnieżne. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. W nocy minimalna od -6°C do -4°C i miejscami opady śniegu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę