Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Litwin w areszcie

Sąd Rejonowy w Łomży zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec Litwina Andriusa S. Mężczyzna trafił za kratki w związki ze śledztwem łomżyńskiej prokuratury w sprawie kradzieży aut. Litwin miał przyjąć i ukryć dwa samochody warte 135 tys. euro, które skradziono w Niemczech.

Jak przekazuje łomżyńska prokuratura mężczyzna jest podejrzany o to, że w listopadzie 2017 roku przyjął i pomógł w ukryciu dwóch pojazdów marki BMW rok produkcji 2014 i 2015 uzyskanych za pomocą czynu zabronionego - kradzieży zgłoszonych w listopadzie 2017 roku na terenie Niemiec. Śledczy zaznaczają, że w związku z tymi kradzieżami firma ubezpieczeniowa zobowiązana jest do zwrotu pokrzywdzonym pieniędzy w kwotach 60000 euro i 75000 euro.

Zarzucane podejrzanemu czyny zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę