Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Idzie zimowa nawałnica

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydali specjalne ostrzeżenie przed zbliżającymi się do regionu intensywnymi opadami śniegu oraz towarzyszącej im śnieżnej zawiei i zamieci. Obu zagrożeniem nadano pierwszy stopień – żółty - w trzystopniowej skali zagrożenia. Wydane ostrzeżenia ważne będą od czwartkowego wieczoru od godz. 20. do piątku do godz. 18.

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk IMGW-PIB prognozuje w tym czasie wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 15 cm. Poza tym w tym samym czasie synoptyk spodziewa się wiatru z południowego wschodu i wschodu, o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, z porywami do 60 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

W przypadku intensywnych opadów śniegu synoptyk prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określił na 80%, a zawieje i zamiecie śnieżne wystąpią na 90%.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę