Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Troje dzieci trafiło do szpitala po zderzeniu autobusu z cysterną

W okolicach Nowych Piekut - samochód z cysterną uderzył w autobus wiozący dzieci. Do wypadku doszło przed 8:00 w powiecie wysokomazowieckim w pobliżu miejscowości Skłody Borowe (gmina Nowe Piekuty).

 

Według wstępnych ustaleń policjantów, 44-letni kierowca autobusu próbował wykonać manewr skrętu w lewo. Nie wyhamował i przejechał drogę. Zaczął cofać i w tym czasie w tył autobusu uderzyła cysterna, którą kierował 35-letni mężczyzna.

Troje dzieci w wieku 8, 13 i 14 lat zabrano do szpitala. Łącznie autobusem podróżowało 12 dzieci i 2 osoby dorosłe.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana. Warunki na drogach w regionie są trudne. W środę (18.01) doszło do 3 wypadków, w których ranne zostały 4 osoby. Policjanci odnotowali także 89 kolizji.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę