Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nowy komendant policji w Grajewie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Po niespełna trzech miesiącach w Grajewie został wymieniony komendant policji. Od wczoraj jest nim podinspektor Marek Palecki, który zastąpił powołanego na to stanowisko pod koniec października młodszego inspektora Arkadiusza Bobowicza.

od lewej: wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji 
 nadinspektor Daniel Kołnierowicz i podinspektor Marek Palecki (fot. KWP Białystok)
od lewej: wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Daniel Kołnierowicz i podinspektor Marek Palecki (fot. KWP Białystok)

Nowy komendant ma 39 lat i do 19 lat pracuje w policji. Zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku, gdzie pełnił służbę na różnych stanowiskach, między innymi dowódcy Kompanii Oddziału Prewencji Policji oraz dowódcy Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziału Prewencji Policji. W marcu 2011 roku został przeniesiony do Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, gdzie między innymi zajmował stanowisko eksperta Zespołu Operacji Policyjnych. W maju 2016 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, a w marcu 2017 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Był tu przez kilka miesięcy - do listopada 2017 roku, gdy został przeniesiony na to samo stanowisko w Hajnówce. Wczoraj podinspektor Marek Palecki powrócił do Grajewa tym razem już na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji
Nowego komendanta do jednostki wprowadzali wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę