poniedziałek, 06 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Nowy komendant policji w Grajewie

Po niespełna trzech miesiącach w Grajewie został wymieniony komendant policji. Od wczoraj jest nim podinspektor Marek Palecki, który zastąpił powołanego na to stanowisko pod koniec października młodszego inspektora Arkadiusza Bobowicza.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
od lewej: wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji 
 nadinspektor Daniel Kołnierowicz i podinspektor Marek Palecki (fot. KWP Białystok)
od lewej: wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Daniel Kołnierowicz i podinspektor Marek Palecki (fot. KWP Białystok)

Nowy komendant ma 39 lat i do 19 lat pracuje w policji. Zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku, gdzie pełnił służbę na różnych stanowiskach, między innymi dowódcy Kompanii Oddziału Prewencji Policji oraz dowódcy Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziału Prewencji Policji. W marcu 2011 roku został przeniesiony do Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, gdzie między innymi zajmował stanowisko eksperta Zespołu Operacji Policyjnych. W maju 2016 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, a w marcu 2017 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Był tu przez kilka miesięcy - do listopada 2017 roku, gdy został przeniesiony na to samo stanowisko w Hajnówce. Wczoraj podinspektor Marek Palecki powrócił do Grajewa tym razem już na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji
Nowego komendanta do jednostki wprowadzali wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę