Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

Główne zdjęcie
Narew w okolicy portu

Nocą temperatura powietrza w okolicy Łomży spadła poniżej -10°C. Na stacji meteo IMGW w Marianowie pod Łomżą zanotowano -10,3°C. Przy gruncie mogło być jeszcze o 2 – 3 stopnie zimniej, ale temperatura odczuwała – według wyliczeń synoptyków, nad ranem w mieście wynosiła aż – 29°C. Teraz ma się ocieplać, bo zmienia się front. Po południu w mieście mają pojawić się opady śniegu, a jutro być może nawet +1°C.

Według synoptyków w dzień w regionie zachmurzenie małe i umiarkowane, od zachodu województwa wzrastające do dużego. Po południu, postępujące z zachodu na wschód, opady śniegu. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni, powodujący miejscami zawieje śnieżne. Temperatura maksymalna od -5°C do -3°C. 
W nocy zachmurzenie duże i okresami opady śniegu. Wiatr nadal w porywach do 60 km/h będzie powodował zawieje śnieżne. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C wystąpi w pierwszej połowie nocy, a później będzie wzrastała. 
W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 0°C do +1°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę