Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Audi uderzyło w słup

Audi A4 w piątek w nocy uderzyło w słup energetyczny w Piątnicy. Najprawdopodobniej kierowany przez 20-latka samochód wpadł w poślizg na jezdni, na którą spływa woda i zamarza tworząc niebezpieczne lodowe jęzory. Policjanci uznali jednak, że do zdarzenia doszło z winy kierowcy i ukarali go mandatem.

Do wypadku doszło w piątek około 22.30 Audi jechało od strony Kalinowa w kierunku centrum Piątnicy. W pewnym momencie samochód zjechał z jezdni i uderzył w słup energetyczny. Kierowca sam opuścił uszkodzony samochód, ale został zabrany do szpitala na badania. Na szczęście okazało się, że on nie doznał większych obrażeń, a policjanci uznali, że to była jego wina i jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, ukarali go mandatem karnym.

W zdarzeniu poważnie ucierpiały samochód i słup energetyczny, który w sobotę musiał zostać wymieniony na nowy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę