Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Uszkodził ciężarówki na 20 tysięcy złotych

Powybijał szyby, polałam wycieraczki, zerwał obudowę chłodnicy, porysował lakier i wgniótł zbiornik paliwa. Tuż przed Bożym Narodzeniem ktoś uszkodził dwa samochody ciężarowe na jednym z parkingów przy Alei Legionów. Właściciel straty oszacował na 20 tys. zł, a wczoraj policjanci zatrzymali sprawcę. To 54-letni mieszkaniec miasta.

Do zdarzenia doszło 22. grudnia późnym popołudniem. Zniszczenia w ciężarowych samochodach marki Man i Volvo właściciel dostrzegł następnego dnia rano. Wówczas też zawiadomił policję, która rozpoczęła poszukiwania sprawcy. 
- Wczoraj policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o uszkodzenie mienia – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznaczając, że 54-latek przyznał się do zniszczenia samochodów. Póki nie są znane motywy jakim się kierował. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę