Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlascy policjanci odpowiedzieli na apel o honorowe oddawanie krwi

Ponad 50 litrów krwi - tyle udało się pozyskać dzięki podlaskim policjantom, którzy zgłosili sie dziś do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku. Na apel o honorowe oddawanie krwi odpowiedziało 113 funkcjonariuszy. To nie pierwszy ich udział w takiej akcji. Od 2000 roku policjanci wzbogacili bank krwi o ponad 177 litrów. A z roku na rok jest sród nich coraz więcej honorowych krwiodawców. Mimo to latem jak zwykle krwi brakuje, bo jest więcej wypadków na drogach, ale też stali krwiodawcy wyjeżdżają na urlopy. Dlatego - wzorem lat ubiegłych - Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku przeprowadzi akcję letnią.


Rozpocznie się ona w najbliższy poniedziałek w Białymstoku. Do 6 sierpnia specjalny ambulans, w którym bezpiecznie będzie można oddać krew, odwiedzi 14 miejscowości w całym regionie, m.in. Brańsk, Kleszczele, Czeremchę, Suwałki, Augustów, Łomżę i Nowogród.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę