Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pożar dom(k)u

Trzy jednostki straży pożarnej skierowano do gaszenia pożaru drewnianego domu w Janczewie na terenie gminy Wizna. Pożar wybuchł po godzinie 15. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży, sytuacja jest już opanowana, a strażacy po przeszukaniu pomieszczeń potwierdzili, że w budynku nie było ludzi.

Drewniany stary dom, w którym wybuchł pożar był budynkiem niezamieszkałym wykorzystywanym przez właścicieli jedynie jako domek na lato. Pożar pojawił się na poddaszu budynku. Na razie nie wiadomo co mogło być przyczyną pożaru. Będą ustalać to policyjni śledczy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę