Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu Legionów z Sikorskiego

Jedna osoba ranna została zabrana do szpitala po wypadku do którego doszło w piątek ok. 21.45 na skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Generała Władysława Sikorskiego. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Jedno z aut po uderzeniu przewróciło się na bok.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy ustalaj okoliczności wypadku. Na skrzyżowaniu Legionów z Sikorskiego zderzyły się BMW z vanem Citroena. BMW jechało Aleją Legionów w kierunku Ronda Kościuszki, a Citroen ul. Sikorskiego od Venedy w kierunku skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. To BMW uderzyło w Citroena, który przewrócił się na bok. Samochód ten ma niemieckie tablice rejestracyjne.
Po wypadku są utrudnienia w ruchu, ale skrzyżowanie jest przejezdne.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę