Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Mała dziewczynka, w wieku 13 lat, zginęła uderzona przez samochód na drodze Łomża – Ostrołęka. Do tragicznego wypadku doszło około godziny 15.00 około kilometra za Miastkowem. Ruch w miejscu wypadku przez około trzy kwadranse był zablokowany, a teraz odbywa się wahadłowo.

Dziewczynka została uderzona przez samochód osobowy. Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia ustalają policjanci. Jak informuje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka miała iść poboczem drogi z koleżeanką. W pewnym momencie 13-latka znalazła się na jezdni i została potrącona przez nadjeżdżający samochód osobowy marki opel astra. Zmarła pomimo reanimacji. Kierowca opla, 33-latek, był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę