Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 15.07.2005

Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa w dniu dzisiejszym poparła wniosek klubu RAMPA & VIP( członka naszej Izby) w sprawie przesunięcia ciszy nocnej
z powodu planowanego koncertu na terenie ogródka piwnego Browaru Łomża. Koncert przewidziany jest na dzień 23 lipca 2005 roku (sobota). Zaproszone zostały znakomite Polskie zespoły: Golden Life, Róże Europy oraz Artur Gadowski. Planowane rozpoczęcie imprezy o godz. 21.00, zakończenie o godz. 24.00.

Jak sprawdziliśmy w sąsiednich miastach, przesunięcie godziny ciszy nocnej jest w takich przypadkach praktykowane. Jesteśmy zdania, że wypracowanie sprawnie działającego systemu ułatwień organizacyjnych korzystnie wpłynie na kulturalne ożywienie i promocję miasta.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę