Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rondo było na drodze

Główne zdjęcie
Rondo na ul. Meblowej

M.in. pęknięta przednia szyba, uszkodzony zderzak i wypięta kabina samochodu ciężarowego to skutki nocnego wjechania na rondo znajdujące się na środku ulicy Meblowej w Łomży. 60-letni kierowca zamiast zgodnie ze znakami pojechał prosto.

Do zdarzenia doszło około 2.30 w nocy, gdy ciężarowy Mercedes Atego jechał po szerokiej i pustej dwujezdniowej ulicy meblowej do skrzyżowania z ul. Poznańską w kierunku skrzyżowania z ul. Wojska Polskie. Na środku jest rondo Żochowskiego, którego kierowca najwyraźniej nie zauważył i wjechał w jego środek. Na miejscu natychmiast zjawiły się wszystkie służby  – straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policji. Na szczęście kierowcy mercedesa fizycznie nic złego się nie stało, ale dostał od policjantów mandat 250 zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę