Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pościg z Zambrowa do Szepietowa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

39-latek w toyocie z wybitą przednią szybą urządził sobie rajd ulicami Zambrowa, a następnie drogą krajową nr 66 w kierunku rodzinnych stron pod Wysokiem Mazowieckiem. Mężczyzna uciekając przed policyjnym pościgiem uszkodził blokujący drogę radiowóz.

Do zdarzenia doszło w sobotę 30 grudnia, ale dopiero teraz poinformowała o tym policja.  Jak przekazuje około godziny 15.00, na jednej z ulic Zambrowa funkcjonariusze zauważyli pojazd z wybitą przednią szybą. Chcieli skontrolować toyotę, która wówczas stała na poboczu jezdni, ale kierowca auta widząc zbliżających się policjantów, ruszył z miejsca. Jak relacjonują policjanci mimo wyraźnych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych, kierujący nie reagował i zamiast zatrzymać się, przyśpieszył. Podczas jazdy wykonywał on niebezpieczne manewry, czym stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna następnie kontynuował ucieczkę drogą krajową nr 66 w kierunku Wysokiego Mazowieckiego, dlatego o pościgu zostali poinformowani również policjanci z miejscowej jednostki. Próba zatrzymania pirata drogowego, jaką wspólnie podjęli mundurowi, okazała się bezskuteczna. Kierujący toyotą jechał dalej mimo, że miał uszkodzone lewe koło. Dopiero w rejonie Szepietowa, policjanci wykorzystując radiowóz, zablokowali mężczyźnie dalszą drogę ucieczki. Okazało się, że toyotą uciekał 39–letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Został zatrzymany i ma odpowiadać przed sądem.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę