Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczne potrącenie rowerzysty

Nie przeżył mężczyzna, który we wtorek po południu został potrącony przez samochód w okolicy wsi Uśnik na terenie gminy Śniadowo. Rannego, nieprzytomnego 77-letniego rowerzystę po potrąceniu przez BMW zabrała karetka pogotowia. Niestety obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne. To nie jedyne groźne zdarzenie z wtorkowego popołudnia. Karetka pogotowia pojawiła się także na ul. Wojska Polskiego w Łomży, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów.

Do obu zdarzeń doszło we wtorek przed godziną 16. Na razie nie są znane ich okoliczności. Wyjaśniają to policjanci, którzy w przypadku wypadku w Uśniku pracują pod nadzorem prokuratora. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca BMW podczas wymijania potrącił tu 77-letniego rowerzystę. Kierowca samochodu był trzeźwy, a w przypadku poszkodowanego rowerzysty, który zmarł niedługo po zabraniu z miejsca wypadku, odpowiedź na to pytanie będą mogły dać dopiero badania krwi.

Jeśli chodzi o zderzenie samochodów na ul. Wojska Polskiego, to z pierwszych informacji wynika, że zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Doszło tu do zderzenia cysterny i dwóch samochodów osobowych. Ze względu na newralgiczne miejsce w którym doszło do zderzenia się aut – w pobliżu ronda w. Brunona, na którym prowadząca w kierunku Ostrołęki ulica Wojska Polskiego krzyżuje się z ulicami Poznańską i Browarną - były spore utrudnienia w ruchu i korki w tej części miasta.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę