Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Noworoczne dachowania aut w regionie

Główne zdjęcie
Zdarzenie niedaleko Sulin

Pierwsze miało miejsce kilka minut przed 13.00 na łuku drogi krajowej 64. Za mostem w Wiźnie, w okolicy Sulin w stronę Białegostoku, Seat Leon wypadł z drogi i dachował. Drugie zaledwie godzinę później w Janczewie, na drodze Łomża - Jedwabne.

W pierwszym, młody kierowca z guzem głowy i skaleczoną nogą sam wyszedł z auta. To kolejne zdarzenie w tym miejscu w ostatnim czasie. Przed świętami miały tu miejsce dwa podobne zdarzenia drogowe.

W Janczewie Renault jadący w kierunku Łomży na łuku drogi pojechał prosto i na dachu wylądował w rowie. Tu, jak informowali świadkowie, dwie osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia.

 

Foto: Zdarzenie niedaleko Sulin
Foto: Zdarzenie niedaleko Sulin
Foto: Zdarzenie niedaleko Sulin
Foto: Zdarzenie niedaleko Sulin
Foto: Zdarzenie w Janczewie
Foto: Zdarzenie w Janczewie
Foto: Zdarzenie w Janczewie
Foto: Zdarzenie w Janczewie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę