Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wieczorny wypadek na Piłsudskiego

Trzy osoby zostały zabrane do szpitala po zderzeniu trzech aut osobowych w Łomży. Do wypadku doszło w piątek kilka minut po godzinie 19. w okolicy wylotu przedłużenia ul. Generała Mariana Raganowicza w Aleję Marszałka Józefa Piłsudskiego. Po wypadku jeden pas ruchu alei w kierunku Ronda Solidarności był zablokowany.

Po zderzeniu dwa samochody zatrzymały się przed pobliskim budynkiem z lokalami usługowymi. Według nieoficjalnych informacji wypadek mógł być następstwem pęknięcia opony w jednym z aut. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przekazuje, że policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia i ustalają prawdziwą przyczynę wypadku.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę