Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wpadli na koniec roku

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za przestępstwa dotyczące oszustw, kradzieży oraz narkotyków.

Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy oraz mazowieckich policjantów został zatrzymany 57-latek, który był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd w Warszawie. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa. Drugiego z zatrzymanych Prokuratura Regionalna w Białymstoku poszukiwała listem gończym do sprawy narkotykowej. 28-letni mieszkaniec Łomży trafił do aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Ostatnią z osób poszukiwanych zatrzymali dziś rano łomżyńscy kryminalni na terenie powiatu kolneńskiego. 26–latka była poszukiwana listem gończym za kradzieże. Najbliższy rok i 3 miesiące mieszkanka powiatu kolneńskiego spędzi w więzieniu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę