Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Szkoły zamknięte - mniej eMPeKów na ulicach

W szkołach zaczęła się zimowa przerwa świąteczna. Uczniowie mają wolne do 2 stycznia. Nauczyciele teoretycznie też, ale w praktyce - jak zwracają uwagę - mają dyżury w szkołach do których przychodzą dzieci, które potrzebują opieki. W związku ze świętami Bożego Narodzenia i feriami szkolnymi autobusy miejskie po Łomży będą jeździły rzadziej.

W święta Bożego Narodzenia, czyli w Wigilię 24 grudnia (niedziela) oraz pierwszy i drugi dzień świąt (poniedziałek i wtorek) autobusy MPK Łomża będą jeździły jak w dni świąteczne. Od środy 27 grudnia do piątku 29 grudnia – tak jak w dni wolne od nauki szkolnej, czyli – jak wyjaśnia dyrektor MPK Łomża Janusz Nowakowski - nie kursują autobusy oznaczone na rozkładach jazdy  listerą „s”. 
W sobotę 30 grudnia autobusy miejskie będzie jeździły „normalnie jak w w soboty”, a w niedzieli poniedziałek 31 grudnia i 1 stycznia 2018 r. - tak jak w dni świąteczne.  
Od wtorku 2 stycznia znowu zaczynają pracować szkoły, i rozkład jazdy eMPeków wraca na ten dostosowany do dni nauki szkolnej. Tak będzie przez niespełna trzy tygodnie, bo 22 stycznia w szkołach zaczynają się ferie zimowe, które potrwają do 4 lutego 2018 r. Wówczas autobusy komunikacji miejskiej ponownie będą jeździły rzadziej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę