Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Będzie ślisko

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół IMGW-PIB w Białymstoku ostrzega przed gołoledzią, jaka może wystąpić na drogach i chodnikach na obszarze województwa podlaskiego. Powodować ją mają opady śniegu i śniegu z deszczem, a przejściowo marznącego deszczu lub mżawki.

Dziś przez cały dzień w regionie prognozowane jest zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Opady śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym, po południu od zachodu województwa regionu przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, deszczu lub mżawki, które przejściowo mogą marznąć powodując gołoledź.
Według prognoz dyżurnego synoptyka IMGW przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 3 cm do 8 cm. W ciągu dnia temperatura maksymalna od -1°C do +1°C. Wiatr słaby po południu wzmagający się do okresami umiarkowanego i porywistego, na ogół południowo-zachodni.
W nocy także możliwe są opady śniegu oraz opady deszczu ze śniegiem, deszczu lub mżawki, które początkowo mogą marznąć, powodując gołoledź. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.
Jutro przelotne opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę