Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Co 4 minuty możesz wygrać miliony, czyli fenomen KENO.

Główne zdjęcie
Kolektura przy al. Legionów 2B

Wśród gier liczbowych oferowanych przez LOTTO coraz większą popularność zyskuje KENO. To gra, w której emocji nie brakuje, gdyż główne wygrane sięgają milionów złotych. Ale jest w niej też coś wyjątkowego – losowania odbywają się co 4 minuty, codziennie w godzinach od 6:34 do 23:54, a zatem wygrana pada „tu i teraz”.

 

W każdym losowaniu pada 20 liczb ze zbioru 1-70. Gracz sam może zdecydować ile liczb obstawia (od 1 do 10). Od tego ile liczb się skreśla zależy wysokość wygranej i szansa na jej trafienie, jednak nie ma to wpływu na cenę. Podstawowy zakład kosztuje zawsze 2 zł. Gracze, którzy lubią zaryzykować więcej, mogą zwielokrotnić stawkę nawet dziesięciokrotnie. Większa stawka oznacza wyższą cenę gry, ale również tyle samo razy wyższe wygrane. Przykładowo: grając za 2 zł i obstawiając 10 liczb można wygrać 200 tys. zł. Grając ze stawką x10 – zapłacimy 20 zł, ale do wygrania będzie aż 2 000 000 zł!

To nie wszystko - KENO to jedyna gra liczbowa, w której, jeżeli nie trafi się żadnej z typowanych 10, 9 lub 8 liczb, także się wygrywa!

tabela.jpg

W KENO można zagrać podając swoje liczby, albo prosząc sprzedawcę o zakład na chybił trafił. Losowania można oglądać na monitorach ustawionych w kolekturach LOTTO. Specjalne strefy KENO znajdują się w dwóch nowo otwartych punktach w Łomży – przy al. Legionów 2B i Księcia Janusza 34. Gracze mogą tam wygodnie usiąść i śledzić losowania, a także bezpłatnie zamówić kawę.

Do czwartkowego, 747 numeru Gazety Bezcennej dołączony był blankiet do gry w KENO. Osoby, które przyniosą go do kolektury przy al. Legionów 2B lub ul. Księcia Janusza 34 otrzymają gadżety – niespodzianki.

Na zdjęciu kolektura przy al. Legionów 2B w Łomży.

Lotto.jpg

 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę