Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Pechowe” miejsce na drodze?

Główne zdjęcie
Zdarzenie z 15.12.2017

W tym miejscu często dochodzi do wyjechania samochodu. W na zakręcie drogi krajowe nr 64 za mostem przez Narew w Wiźnie przed południem z drogi wypadł osobowy peugeot. Mimo, że zjeżdżając ze skarpy dachował kierującej kobiecie szczęśliwie nic się nie stało i sama wyszła z samochodu. W tym samym miejscu w czwartek z drogi wypadły trzy osobówki.

Zdaniem policji przyczyną dzisiejszej kolizji, podobnie jak wczorajszych w tym miejscu, było  niedostosowanie przez kierowców prędkości jazdy do warunków drogowych. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że po wczorajszym „ataku zimy” w mieście i na terenie powiatu łomżyńskiego doszło do 13 kolizji. W sumie uszkodzonych zostało ponad 20 samochodów, ale jadący nimi ludzie nie odnosili większych obrażeń. Kilka samochód wypadło z drogi, były najechania na tył poprzedzającego pojazdu, ale też kolizje podczas omijania czy cofania.

Policjanci proszą kierowców o uważna i ostrożną jazdę. Warunki na drogach, które w wielu miejscach mogą być śliskie mogą się jeszcze pogorszyć po zapowiadanym przez synoptyków nocnym spadku temperatury powietrza poniżej zera. Temperatura minimalna tej nocy w regionie wynieść ma  od -2°C do -3°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę