Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zatrzymajmy się...

O uczczenie ofiar zamachu w Londynie dwuminutową ciszą zaapelował rząd. Przed tygodniem w Londynie wybuchły cztery bomby. Zamachowcy samobójcy zaatakowali londyńczyków w metrze i w autobusie komunikacji miejskiej. Zginęło ponad 50 osób. Wśród ofiar byli Polacy. Także w Polsce zarządzono żałobę. Na jej znak przez cały dzień flagi narodowe na instytucjach państwowych zostały opuszczone do połowy masztu. Wzywa się Polaków do zatrzymania się o godz. 13.00 i do uczczenia ofiar zamachu dwuminutową ciszą.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę