Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zablokowana "64". Samochód uderzył w drzewo

Zablokowana droga Łomża – Jeżewo po wypadku za Bożejewem. Samochód jadący drogą od Białegostoku w kierunku Łomży zjechał z drogi i z dużą siłą uderzył w jedno z przydrożnych drzew. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Na miejscu pracują służby ratunkowe, a policjanci zapowiadają, że jak najszybciej będą chcieli doprowadzić do udrożnienia drogi wprowadzając w miejscu wypadku ruch wahadłowy. Póki co droga krajowej nr 64 jest całkowicie zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę