Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kto wjechał w hydrant?

Srebrzysty opel insygnia ściął hydrat wodociągowy i odjechał. Gdy samochód odnaleźli policjanci okazało się, że jechać w nim miały trzy młode osoby. Wszyscy byli pijani i nikt z nich się nie przyznaje do prowadzenia auta.

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Siemieniu Nadrzecznym. Na łuku drogi samochód uderzył w hydrant niszcząc go i powodując, że woda z wodociągu wylewała się na drogę i zalewała pobliskie posesje. Wezwani na miejsce policjanci szybko ustalili samochód, który spowodował uszkodzenie. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży funkcjonariuszom wskazano trzy osoby, które jechały w samochodzie. To dwaj 20-letni mężczyźni i 18-letnia dziewczyna. Cała trójka była pijana. Badania alkotestem wykazało, że dziewczyna w wydychanym powietrzu miała 0,66 mg alkoholu czyli blisko 1,4 promila, a młodzi mężczyźni 1,3 promila i 1,65 promila alkoholu. Nikt jednak nie chciał przyznać się do kierowania samochodem. Zagadkę mają rozwikłać policjanci, którzy wszczęli postępowanie w tej sprawie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę