Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jurgiel przed Zielińskim i Kołakowskim

– Tak będzie wyglądała pierwsza trójka listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Póki co listy nie są jeszcze zatwierdzone, ale jak twierdzi poseł Jarosław Zieliński – wiceprzewodniczący partii w podlaskiem – pierwsze nazwiska nie powinny się już zmienić. Listę PiS otwierał będzie Krzysztof Jurgiel z Białegostoku – obecny senator, za nim miejsce zajmie Jarosław Zieliński z Suwałk – obecny poseł, a trzeci ma być Lech Antoni Kołakowski z Łomży - to wiceprzewodniczący Rady Miasta Łomża. Kandydatem PiS na senatora ma być szef partii w regionie Krzysztof Putra. PiS liczy na wygraną w tych wyborach.


Analizując wyniki sondaży – nawet 25 – 27% poparcia - Zielinski przelicza je na nawet 4 - 5 mandatów w Sejmie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę