Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie, ale tego nie odczujemy

W nocy temperatura powietrza w okolicy Łomży spadła od ok. -1°C, ale teraz szybko rośnie. Synoptycy nie mają wątpliwości – idzie ocieplenie. Jutro w południe termometry mogą pokazać nawet +10°C. Niestety wiatr będzie sprawiał, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa.

Dziś początkowo zachmurzenie duże i do południa opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Po południu większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna do 6°C. W temperatura spadnie w regionie do 4°C, a jutro w południe w Łomży może urosnąć nawet do +10°C. Niestety przez cały czas będzie towarzyszyć nam wiatr umiarkowany, a okresami porywisty południowo-zachodni sprawi, że temperatura odczuwalna będzie dziś w granicach -10°C, a jutro ok. -5°C.
We wtorek po południu temperatura także na termometrach zacznie spadać i już w środę ma znowu osiągnąć zero.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę