Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Mikołajki w Galerii Bursztynowej (Video)

W minioną niedzielę do Galerii Bursztynowej przybył Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, aby spotkać się i obdarować upominkami wszystkie grzeczne dzieci. Co działo się w centrum handlowym, w tym wyjątkowym dniu? Zobaczcie sami!

 

Uśmiechów na buźkach najmłodszych i dobrej zabawy nie było końca. Na spotkanie z białobrodym stawiło się ponad tysiąc dzieci wraz z opiekunami. Każde dziecko miało okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem oraz wręczyć mu osobiście list z prośbą o wymarzony prezent pod choinkę.

Jak obiecali organizatorzy, kilkoro dzieci otrzyma swoje wymarzone prezenty opisane w listach, które wręczyli Mikołajowi podczas imprezy. Wyniki organizator ogłosi 15 grudnia br.

Zdjęcia oraz wideo z imprezy można zobaczyć na stronie bursztynowa.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę