piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@

Złodziejska para

W październiku do Policji w Kolnie zaczęły napływać zgłoszenia o kradzieżach z włamaniem do niezamieszkałych posesji. Łupem złodziei padły między innymi elektronarzędzia, a także przedmioty, które można było sprzedać jako wartościowy złom. W sumie wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na około 10 tysięcy złotych. Teraz zatrzymano sprawców – mężczyznę i kobietę i odzyskano część skradzionych przedmiotów.

Doprowadzenie podejrzanych (fot,. KWP Białystok)
Doprowadzenie podejrzanych (fot,. KWP Białystok)
Odzyskane przez policję skradzione wcześniej przedmioty (fot,. KWP Białystok)
Odzyskane przez policję skradzione wcześniej przedmioty (fot,. KWP Białystok)

W związku z tymi kradzieżami we wtorek zatrzymano dwie podejrzane osoby - meżczyznę i kobietę. Jak informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w poszukiwanie sprawców zaangażowali się kryminalni z Kolna oraz KWP w Białymstoku.  Wczoraj 27-letni mężczyzna usłyszał 14 zarzutów kradzieży z włamaniem, do których się przyznał, a Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na 3 miesiące. Zarzuty usłyszała też 28-letnia kobieta wobec której wyznaczono dozór policyjny.
Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę