Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Złodziejska para

Główne zdjęcie
Doprowadzenie podejrzanych (fot,. KWP Białystok)

W październiku do Policji w Kolnie zaczęły napływać zgłoszenia o kradzieżach z włamaniem do niezamieszkałych posesji. Łupem złodziei padły między innymi elektronarzędzia, a także przedmioty, które można było sprzedać jako wartościowy złom. W sumie wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na około 10 tysięcy złotych. Teraz zatrzymano sprawców – mężczyznę i kobietę i odzyskano część skradzionych przedmiotów.

Odzyskane przez policję skradzione wcześniej przedmioty (fot,. KWP Białystok)
Odzyskane przez policję skradzione wcześniej przedmioty (fot,. KWP Białystok)

W związku z tymi kradzieżami we wtorek zatrzymano dwie podejrzane osoby - meżczyznę i kobietę. Jak informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w poszukiwanie sprawców zaangażowali się kryminalni z Kolna oraz KWP w Białymstoku.  Wczoraj 27-letni mężczyzna usłyszał 14 zarzutów kradzieży z włamaniem, do których się przyznał, a Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na 3 miesiące. Zarzuty usłyszała też 28-letnia kobieta wobec której wyznaczono dozór policyjny.
Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę