Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Napadł z bronią na sklep

Nieznany dotychczas sprawca rano napadł na sklep przy ul. Wiejskiej w Łomży. Mężczyzna miał grozić ekspedientce pistoletem i żądał pieniędzy. Gdy kobieta mu je oddała - uciekł. Trwa policyjna obława na napastnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek z samego rana. Mieszkańcy okolicy przekazują, że napastnik miał przystawić broń do głowy ekspedientki. Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza, że z przekazanych informacji wynika, że do napadu miało dojść i że napastnik wszedł do sklepu z przedmiotem przypominającym broń.  - Żądał wydania pieniędzy, a gdy sprzedawczyni mu jej oddała napastnik zabrał je i uciekł - mówi Szlesińska podkreślając, że trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i ujęcia sprawcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę