Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Zawadzkiej

Dostawczy renault i osobowe audi zderzyły się na ul. Zawadzkiej w Łomży. Po zderzeniu osobówka wjechał na pas zieleni rozdzielający dwie jezdnie ulicy. Do kolizji doszło w okolicy skrzyżowania z ulicą Mazowiecką. Nikt z jadących samochodami nie doznał obrażeń.

Do kolizji doszło przed godziną 17. Oba samochody jechały w kierunku ronda Solidarności. W związku z kolizją ruch aut odbywał się jednym pasem. Na miejscu pracują jeszcze policjanci ustalając okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę