Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bonusy dla noworodków i ich rodzin na 600-lecie nadania praw miejskich Łomży

Bezpłatny karnet rodzinny na basen - jest to nowa propozycja dla rodzin z Łomży, w których w przyszłym roku urodzi się dziecko. Karnet będzie wydawany imiennie na jednego z rodziców, ale korzystać będzie mogła z niego cała rodzina - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Modzelewski.

600 bezpłatnych minut - to nawiązanie do przypadającego w przyszłym roku jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich.

- Nawiązanie do tej rocznicy znajdzie się także na kocyku - wyprawce, który każdy nowo-narodzony mieszkaniec Łomży otrzymuje od władz miasta razem z samorządowym becikowym - mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Kolejnym prezentem dla łomżyńskich noworodków, które przyjdą na świat w 2018 r. będzie moneta okolicznościowa - 60 denarów - poinformował prezydent Łomży na briefingu zorganizowanym w Parku Wodnym. Zapowiedział także specjalną konferencję prasową, na której władze miasta poinformują o innych planach związanych z obchodami przyszłorocznego jubileuszu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę