Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 19 września 2021 napisz DONOS@

Poranne zdarzenia na 61

Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W okolicy Stawisk najpierw tir wpadł do przydrożnego rowu, a później zderzyły się dwie osobówki. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Jak podaje Elżbieta Zaborowska z zespołu praspowego KWP w Białymstoku około godz. 6.45 jadący drogą nr 61 w kierunku Łomży kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i częściowo zsunął się do rowu blokując część jezdni. Kilka minut po godz. 7 jadący drogą kierowca osobowej skody zatrzymał się w pobliżu, prawdopodobnie chcąc sprawdzić co się stało i wówczas w tył tego samochodu uderzyła inna skoda. Kierowca został zabrany do szpitala. 
Ze względu na to, że ciężarówka blokowała fragment jezdni ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo, co powodowała korki na drodze nr 61. Około godz. 9.30 tir miał być wyciągany z rowu, co ostatecznie miało zlikwidować utrudnienia w ruchu.

210819083017.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę