Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Wizną

Są utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. W okolicach Wizny zderzyły się dwa samochody osobowe i ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Z pierwszych informacji wynika, że trzy osoby zostały poszkodowane, ale tylko jedna z nich ma trafić do szpitala.

Do wypadu doszło po godz. 10.30 tuż przed Wizną – jadąc od strony Łomży. Jadący w kierunku Wizny samochód audi z dużą siłą uderzył w tył opla vectry, który miał się nagle przed nim zatrzymać. Z pierwszych informacji wynika, że jadąca oplem kobieta ma trafić do szpitala. Ten samochód jest poważnie uszkodzony. Z przekazywanych informacji wynika, że w wypadku miał zginąć jadący w tym samochodzie pies.

To kolejny dziś wypadek w okolicach Wizny. Nad ranem niedaleko za mostem przez Narew doszło do zdarzenia w którym uczestniczył także dwa samochody osobowe. Według policji wówczas doszło do kolizji.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę