Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Po wyborach przewodniczących PO

Główne zdjęcie
Cezary Kisiel przewodniczący PO w Łomży

- Wszyscy ci, co chcieli zostać wybrani, zostali wybrani – podsumowuje jeden z działaczy lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej. W sobotę odbyły się partyjne wybory na szefów struktur miejskich, powiatowych i wojewódzkich. Wygrali zgodnie z oczekiwaniami: Cezary Kisiel, Jacek Piorunek i Robert Tyszkiewicz, którzy byli jedynymi kandydatami na te funkcje.

W Łomży uprawnionych do głosowania było 37 członków Platformy Obywatelskiej, a w powiecie łomżyńskim kolejnych 7. W mieście frekwencja wyniosła 100%, w powiecie – 85%.  W Łomży przewodniczącym przewodniczący struktur PO ponownie został wybrany Cezary Mikołaj Kisiel, a w powiecie łomżyńskim Jacek Piorunek. Na obu głosowali wszyscy członkowie partii, którzy przyszli na wybory – na Kisiela 37, a na Piorunka 6. Także wszyscy członkowie PO z Łomży i powiatu – w sumie 43 osoby - zagłosowali za wyborem Roberta Tyszkiewicza na szefa wojewódzkich struktur PO, który jako jedyny kandydat wygrał te wybory.  
- Najpierw jeszcze w grudniu musimy wybrać organy kolegialne - zarządy powiatowe i wojewódzkie partii, a później to, co jest najważniejsze, czyli przygotowanie do wyborów samorządowych – mówi Cezary Kisiel, przewodniczący PO w Łomży. - Na początku przyszłego roku chcielibyśmy przystąpić do rozmów z potencjalnymi sojusznikami - ze wszystkimi komitetami, które będą chciały z nami rozmawiać - o wspólnych listach do Rady Miejskiej i wspólnym kandydacie na prezydenta Łomży. 

Podczas sobotnich wyborów członkowie PO wybierali także delegatów do Rady Regionu i na Konwencję Krajową partii. W przypadku Łomży  tym delegatem został Maciej Andrzej Borysewicz, który uzyskał 37 głosów „za”, a z powiatu łomżyńskiego Jacek Piorunek (6 „za”).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę