Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka wpadła w poślizg na 61

W okolicach wsi Karwowo na drodze krajowej nr 61 na odcinku Łomża – Stawiski tir zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierowca został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe i drogowe i apelują do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę, bo na drogach w wielu miejscach jest ślisko.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.30. Jak informuje Joanna Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni kierowca ciężarowego Dafa, który jechał w kierunku Łomży, najprawdopodobniej wpadł w poślizg, po czym samochód zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. 
Kierowca dafa, mieszkaniec Torunia, doznał obrażeń ręki i uskarżał się na bóle, dlatego został zabrany do szpitala. Póki co nie było większych utrudnień w ruchu, ale policji podają, że mogą się one pojawić, gdy ciężarówka będzie wyciągana z rowu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę