Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

W sobotę odbyło się otwarcie nowego sklepu w Galerii Bursztynowej

Do grona najemców Galerii Bursztynowej dołączyła kolejna marka z segmentu beauty. Otwarcie firmowego salonu Ziaja odbyło się w sobotę, 2 grudnia. Z tej okazji na klientów czekał rabat 10 proc. na cały asortyment.

 

Ziaja to znana i bardzo lubiana marka kosmetyków tworzonych z wielką pasją i doświadczeniem. Produkty tej marki nie tylko doskonale wspomagają codzienną pielęgnację, ale są również źródłem przyjemności i dobrego samopoczucia.

Pełna oferta, profesjonalne doradztwo w przyjemnej atmosferze, produkty specjalne i wyjątkowe promocje czekają już w sklepie Ziaja dla Ciebie.

Zapraszamy!

Galeria Bursztynowa

Sklep Ziaja dla Ciebie (pasaż przy Tesco)

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę